Sportski forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najave transfera

2 posters

Ići dole

Najave transfera Empty Najave transfera

Počalji od Mihajlo Pet Okt 30, 2009 12:32 pm

Ninkova prati i Juventus

Na listu zainteresovanih za desnog beka CRvene zvezde, Pavla NInkova, pored Lacija, Tuluza, Palerma, Atalante, stigao i slavni Juventus.
Najave transfera 17402077804ae6264494685018730648_big
Desni bek Crvene zvezde Pavle Ninkov odličnim igrama u ovoj sezoni, privukao je pažnju brojnih klubova. Od ranije je poznato da ga prate Lacio, Atalanta, Palermo, pojedini španski klubovi, i francuski Tuluz. Medjutim,prema pisanju beogradskih meijia i italijanskog "Titosport-a", Ninkov je stigao i na listu želja slavnog Juventusa.

Pored Ninkova, na toj listi igrača koji bi trebalo da zamene povredjenog Džonatana Zebinu, nalaze se i Rafinja iz Šalkea, Zabaleta iz Mančester Sitija i Zuniga iz Napolija.

Medjutim, taj spisak skraćuje cena igrača za koje je zainteresovan Ćiro Ferara, pa se kao nešto jeftinija rešenja nameću Zuniga i Ninkov.

Beogradski mediji spekulisali su prethodnih nedelja da bi klubovi koji su zainteresovani za Ninkova mogli da plate izmedju 3 i 4 miliona evra za desnog beka Crvene zvezde.
Mihajlo
Mihajlo
Administrator
Administrator

Broj poruka : 242
Datum upisa : 25.10.2009
Godina : 34
Lokacija : Banja Luka

https://sportski-forum.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Najave transfera Empty Re: Najave transfera

Počalji od Mihajlo Pet Okt 30, 2009 12:34 pm

Krasić: "AC Milan je želja broj 1"
Najave transfera 5523649224adf59248371d329511846_big
Fudbaler CSKA, i reprezentativac Srbije Miloš Krasić, izjavio je za dnevnik "Sport" da je prvi klub na njegovoj listi želja - AC Milan:

"Interesovanje MIlana postoji dosta dugo, a kako vreme odmiče njihovi potezi su sve konkretniji.Više nema tajni, i ja sam saznao da je Adriano Galijani zvao čelnike CSKA i poželeo da me angažuje. Videćemo kako će se odvijati situacija, pošto imam ugovor na još dve godine.Računam na to da mi je predsednik obećao da će me pustiti ukoliko se pojavi klub sa konkretnom ponudom" rekao je Krasić za "Sport" i potvrdio da postoji interesovanje madridskog Atletika, ali da oni za razliku od "roso-nera" nisu toliko konkretni:

"Nameravam da razgovaram sa predsednikom kluba,verujem da ću naići na razumevanje, tu sam 5 godina, mnogo sam dao, ali i CSKA meni. Znam za interesovanje Atletika, španska liga je lepršava, odgovara nama Srbima,, Italijanska nije tako lepa za gledanje, ali je kvalitetna kao i španska. Što se mene tiče, AC Milan je na prvom mestu" rekao je Krasić.

Podsetimo, srpskog reprezentativca (koji je naglasio da želi da reši pitanje transfera pre Mundijala, kako bi se potpuno okrenuo pripremama za SP) je prošle sezone želeo Real, ali je transfer propao zbog visokog obeštećenja koje su čelnici CSKA tražili za Krasića.

Sada bi umesto 20, koliko je zahtevano od Reala, za Krasića Milan morao da izdvoji oko 15 miliona evra.
Mihajlo
Mihajlo
Administrator
Administrator

Broj poruka : 242
Datum upisa : 25.10.2009
Godina : 34
Lokacija : Banja Luka

https://sportski-forum.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Najave transfera Empty Re: Najave transfera

Počalji od deks007 Pet Okt 30, 2009 4:25 pm

Ne svidja mi se kako se krasic opredelio za Milan ali njegov izbor Very Happy

Mozda ja tako mislim posto ih ne volim Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
deks007
deks007
Administrator
Administrator

Broj poruka : 166
Datum upisa : 25.10.2009
Godina : 34
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Najave transfera Empty Re: Najave transfera

Počalji od Mihajlo Pet Okt 30, 2009 4:51 pm

U potpunosti se slazem sa tobom!!
Nije to klub za njega to je klub za penzionere Razz Razz
Ronaldihno je propao tamo, Kaka na vrijeme pobjegao zao mi je malog Pata dobar je igrac!! Jedini pored Maldinija i ti domacih igraca koji je tamo uspio je Shevcenko
Mihajlo
Mihajlo
Administrator
Administrator

Broj poruka : 242
Datum upisa : 25.10.2009
Godina : 34
Lokacija : Banja Luka

https://sportski-forum.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Najave transfera Empty Re: Najave transfera

Počalji od deks007 Pet Okt 30, 2009 4:55 pm

Tu se slazem.Pravi dom penzionera tongue tongue tongue

Ako uskore ne ode pato i on ce da propadne!!!
deks007
deks007
Administrator
Administrator

Broj poruka : 166
Datum upisa : 25.10.2009
Godina : 34
Lokacija : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Najave transfera Empty Re: Najave transfera

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu